O firmie

Tworzymy z pasją.. Ciekawość i dążenie do zachowania idealnych proporcji sprawia, że wciąż mamy w głowie wiele pomysłów.

Mamy nadzieję, że masz ochotę przyłączyć się do nas by tworzyć z pasją

Krótko o początkach..

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „PROSPERO” istnieje na rynku od 1993 roku. Założycielem i pomysłodawcą otwarcia fabryki mebli był Zenon Rabiega, który do dziś stoi na czele firmy. Na początku fabryka zatrudniała zaledwie 10 pracowników i wytwarzała meble wyłącznie na rynek krajowy. Jednak lata doświadczeń przyczyniły się do dynamicznego wzrostu zatrudnienia, obecnie firma zatrudnia około 70 pracowników i nawiązuje kontakty handlowe z klientami z całej Europy.

Jako producent mebli chcemy poszerzać swoją działalność gospodarczą.

Podjęcie nowych działań w zakresie internacjonalizacji przedsiębiorstwa wpłynie pozytywnie na zwiększenie liczby rynków zagranicznych.

Mamy nadzieję na wzrost zysków realizowanych na rynkach zagranicznych, wzrost zatrudnienia pracowników na rynkach zagranicznych, zwiększenie inwestycji zagranicznych. Mamy nadzieję, że podjęte działania pomogą marce “prospero” stać się bardziej rozpoznawalną na rynkach zagranicznych.

W naszej ofercie można znaleźć: szafy, stoliki kawowe, stoły, stoły rozsuwane, meble łazienkowe. Do najpopularniejszych produktów zaliczamy stoliki kawowe: PORTO, KYOTO, ALEX oraz stoły MASIV, BRONX, GLOSS. Zawsze staramy się dostosować ofertę do najnowszych trendów, korzystając z nowoczesnych technologii. 

U nas tradycja przeplata się z nowoczesnością, nie zapominając o korzeniach chcemy cieszyć wszystkie pokolenia Polaków.

Nasze dane

Kontakt

Prospero

Łęka Mroczeńska 38,
63-604 Baranów, Polska