STYL

Podstawowym luksusem jest możliwość relaksu i cieszenia się domem
– JEFF LINCOLN

WNĘTRZE

Rób to prosto lecz wymownie
– Don Draper

DEKORACJE

Kreatywność pozwala popełniać błędy. Design wie, które z nich zachować
– Scott Adams

HOME

Dom jest tam, gdzie czujesz się jak w domu
– Truman Capote

PROSTOTA

Prostota jest kluczem prawdziwej elegancji
– Coco Chanel

Oferty Pracy

Operator okleiniarki

Zatrudnimy operatora okleiniarki do oklejania obrzeżem płyt meblowych. Twoja praca będzie polegała na przygotowaniu i ustawianiu okleiniarki, kontroli jakości, dbaniu o porządek na stanowisku pracy i konserwacji maszyny.

Operator cnc w meblarstwie

Zatrudnimy operatora cnc do wycinania i frezowania w płycie meblowej. Twoja praca będzie polegała na programowaniu, przygotowaniu i ustawianiu maszyny, kontroli jakości, dbaniu o porządek na stanowisku pracy i konserwacji maszyny.

Operator piły formatowej

Zatrudnimy operatora piły formatowej do wycinania w płycie meblowej. Twoja praca będzie polegała przygotowaniu i ustawianiu maszyny, kontroli jakości, dbaniu o porządek na stanowisku pracy i konserwacji maszyny.

Pakowanie mebli

Zatrudnimy do naszego zespołu osoby na stanowisko pakowanie mebli. Twoja praca będzie polegała przygotowaniu elementów do pakowania, nadzór jakościowy nad pakowanymi elementami, wkładaniu elementów do paczek, dbaniu o porządek na stanowisku pracy.

Magazynier

Zatrudnimy do naszego zespołu magazyniera. Twoja praca będzie polegała przygotowaniu zamówień do wydania, obsługa wózka widłowego, nadzór jakościowy nad przygotowanymi paczkami, dbaniu o porządek na stanowisku pracy, sporządzanie inwentury towarów.

praca biurowa

Zatrudnimy do naszego zespołu osobę do obsługi klienta niemieckojęzycznego. Praca będzie polegała na obsłudze osobistej, mailowej i telefonicznej klienta, obsłudze całego procesu sprzedażowego, aktywnym pozyskiwaniu odbiorców, współpraca z innymi działami w firmie.